single

Opcje niestandardowe

Jako producent plecaków często otrzymujemy od klientów zamówienia na plecaki wykonane na zamówienie. W tym przypadku jest to łatwiejsze do wykonania. Zazwyczaj do przeróbki potrzebny jest tylko oryginalny szablon, a zużycie papieru jest w zasadzie zerowe. Trudność polega na znalezieniu takiej samej tkaniny. Wiedza na ten temat jest ogromna. Dziś chcemy się nią podzielić.
Dysponujemy zestawem procedur znajdowania tkanin, jeśli jest model. Po pierwsze, weź model do stoiska, aby znaleźć tkaninę o podobnej fakturze powierzchni, a następnie spójrz na materiał, z którego wykonana jest dolna część powierzchni. Na przykład niektóre mają spód z pcv, inne z PU, a jeszcze inne z włosia. Tak wiele jest różnych podkładów do spodów piankowych. Wśród nich, ten sam rodzaj dna ma wiele różnych efektów. To trzeci i najważniejszy krok, gdy szukamy tkanin. Polega on na znalezieniu odpowiedniego dotyku. Zazwyczaj, dopóki ta sama tkanina i materiał bazowy są takie same, wrażenie w dotyku jest takie samo, ale ponieważ istnieje wielu producentów tkanin, a ich jakość jest nierówna, często ta sama tkanina jest w dotyku inna. W większości przypadków grubość tkaniny i materiału bazowego jest różna, a powierzchnia wygląda podobnie - efekt rzeczywistego plecaka jest bardzo różny.
Dlaczego zawsze kładziemy nacisk na wrażenia dotykowe? Ponieważ wrażenie w dotyku jest wyrazem miękkości i twardości tkaniny. Powierzchnia wygląda jak ta sama tkanina. Ponieważ twardość jest różna, kształt plecaka jest zupełnie inny. Na przykład, bardziej miękka tkanina jest miękka i zapadnięta. Plecak wykonany z twardej tkaniny daje efekt swobodny, natomiast plecak wykonany z twardej tkaniny daje efekt wspierający biznes. W związku z tym, aby znaleźć materiały, musimy mieć dobre doświadczenie w zakresie zakupów i znajomość rodzajów tkanin.